Bilişim 04 HAZİRAN 2012 / 11:24

29 liraya Windows 8 alın!

29 liraya Windows 8 alın!

Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional ya da Ultimate önyüklü yeni bir bilgisayar satın alanlar, mevcut işletim sistemlerini 29 liraya Windows 8 Pro'ya yükseltebilecek.Windows işletim sistemi yüklü bilgisayar alınacak, 131 ülkede 2 Haziran 2012 - 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanyaya Türkiye'nin de dahil olduğu açıklandı.

Windows Yükseltme Teklifi adlı bu kampanya kapsamında Windows 8 piyasaya çıktığında kullanılmak üzere, yalnızca 29 liraya indirilebilir Windows 8 Pro yükseltme sürümü satın alma seçeneği sunuluyor. 15 Mayıs'ta verdiğimiz haberde yeni işletim sistemine güncellemenin 15 dolardan yapılacağını duyurmuştuk.

Windows Yükseltme Teklifi’nin Windows 8'in piyasaya çıkışıyla birlikte sunulacak olan birçok avantajlı kampanyanın ilki olduğuna dikkat çeken Microsoft Türkiye Windows Pazarlama Grup Müdürü Onur Altıntaş, “Özellikle Windows 8 Yayın Önizlemesi’nin geçen haftadan itibaren Türkçe de dahil olmak üzere 14 farklı dilde kullanılabilir olması, yeni işletim sistemine olan ilgiyi oldukça artırdı” dedi.İçinde Türkiye de dahil olmak üzere 131 ülkede geçerli olan bu kampanyadan Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional veya Ultimate önyüklü olan; uygun ve geçerli bir OEM Orijinallik Sertifikası içeren Windows 7 işletim sistemli yeni bilgisayar satın alan herkes yararlanabiliyor.

Windows Yükseltme Teklifi kampanyasından yararlanabilmek için Windows 7 işletim sistemli yeni bilgisayarı 2 Haziran 2012 - 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın almak ve yükseltme hakkını kampanyanın bitiş tarihi olan 28 Şubat 2013 sonundan önce kullanmak gerekiyor. Windows Yükseltme Teklifi’ne kaydolanlar, pazara sunulduğu günden itibaren Windows 8’i yükleyebilecek.

Windows Yükseltme Teklifi kampanyasından nasıl yararlanılabilceği ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye http://www.windowsupgradeoffer.com adresinden ulaşılabilir. Windows 8 ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için ise http://windowsteamblog.com adresi ya da http://blog.microsoft.com.tr/windows-8-release-preview-yayinladi.html blogu ziyaret edilebilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun