Bilişim 09 ŞUBAT 2011 / 16:58

2011 Webrazzi Gündem Toplantıları başlıyor

İnternet pazarı ve fırsatları üzerine gerçekleştirilecek bu yılın ilk toplantısı sektörün önde gelen profesyonellerinin de  katılımıyla 16 Şubat günü İstanbul Elite World Hotel’de gerçekleşecek.

2010 yılında başladığı gündem toplantılarına bu yıl da devam eden Webrazzi, 2011 yılı içinde 5 gündem toplantısı gerçekleştirmeyi planlıyor.  Webrazzi bu yıl sektörün farklı alanlarından gelen profesyonellerle internet pazarı ve fırsatları, e-ticaret, dijital reklam ve pazarlama, mobil, online oyun gibi gündem konularını masaya yatırıyor.İnternet Pazarı ve Fırsatları üzerine yapılacak bu yılın ilk Webrazzi Gündem Toplantısı’na GittiGidiyor İcra Kurulu Üyesi ve Kurucu Ortağı Burak Divanlıoğlu, Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, YemekSepeti Kurucusu ve CEO’su Nevzat Aydın, GittiGidiyor İcra Kurulu Üyesi ve Kurucu Ortağı Serkan Borançılı, Peak Games Kurucu Ortağı ve CEO’su Sidar Şahin ve Nokta A.Ş. Kurucu Ortağı ve CEO’su Tümay Asena gibi internet dünyasının bilinen isimleri konuşmacı olarak katılacak.Toplantıda Türkiye internet pazarının mevcut durumu, geleceği ve fırsatları konuşulacak. İnternet pazarında iş kurmayı ya da bir işe yatırım yapmayı düşünenlerin kaçırmaması gereken toplantıya katılmak isteyenlerin bu adresten kayıt yaptırması  gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun