Bilişim 25 AĞUSTOS 2014 / 14:18

12. Altın Örümcek Web Ödülleri veriliyor

DorukNet tarafından bu yıl on ikincisi düzenlenen Altın Örümcek ödül töreni, 04 Eylül 2014 Perşembe saat 19.00’da TİM Maslak Show Center’da gerçekleşecek. Ödül töreninden sonra “MFÖ” grubu misafirlere konser verecek.

38 dalda ödüller dağıtacak etkinlik, “2013 Yılının En İyi Web Sitesi” Özel Ödülü ve “Ajans Başarı Ödülleri” gibi ödülleri de sahipleri ile buluşacak.

Ödüllerin jürilerini, bilişim, medya ve iş dünyasından 43 kişilik bir ekip oluşturdu. Ekip değerlendirmelerini ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı şekilde gerçekleştirdiler.

Başvurular toplamda beş değerlendirme kriteri tarafından değerlendirildi.

Ödül Programı

04 Eylül 2014 Perşembe TİM Maslak Show Center

19.00: Açılış

20.00: Ödül Töreni

Kategori Ödülleri

Ajans Başarı Ödülleri

En İyi Web Sitesi Ödülü

22.00: MFÖ Konseri

12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin “Basın” Sponsorları arasında bu yıl Macline ve Newtech yer alırken; Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog “Online Medya” Sponsoru, İmalathane “Web” Sponsoru, Sevenice Switzerland “Video Prodüksiyon” Sponsoru, Ödül gecesi “Organizasyon” BKM, Özlem Kristal, Technotoday ve Visions ise “Destekleyenler” arasında bulunuyor.

12.Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili daha fazla bilgiye:

http://altinorumcek.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun