Bilişim 27 ARALIK 2011 / 09:06

'Baskı ve görüntüleme ödülleri' sahiplerini buldu

'Baskı ve görüntüleme ödülleri' sahiplerini buldu

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu ‘Teknoloji Oscarları’nın" sahiplerini belirledi. Perakende sektöründe ‘en iyilerin’ seçildiği ödülller 9 farklı kategoride verildi.Açılış konuşmasında Türkiye’de teknoloji pazarının çok hızlı büyüdüğünü hatırlatan HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede, “Teknoloji pazarında perakende ve mağazalaşma çok önemli noktalara geldi. Ancak ülke olarak hala gidecek yolumuz var. ‘Teknoloji Oscarları’ ile bu güzel başarıları HP Baskı ve Görüntüleme Grubu olarak biz de takdir ediyoruz” dedi.

‘Teknoloji Oscarları’ toplam 9 kategoride değerlendirildi. Kazananlara ödülleri; HP Genel Müdürü Serdar Urçar, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede ve HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Perakende Sektörü Bölüm Müdürü Berrin Özselçuk tarafından verildi.

Teknosa, Türkiye Tüketici Pazarı Yılın Perakendecisi ‘En Yüksek Inkjet Cirosu’ ve ‘Sarf Reyonları Geliştirme Projesi’yle ‘Yılın Sarf Projesi’ kategorisindeki ödüle layık görüldü. Ödülü, Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Gürcan ve Kategori Müdürü Nuran Zenginkuzucu aldı.

Türkiye Kobi Pazarı Yılın Perakendecisi En Yüksek Laserjet Cirosu’ ödülü Vatan Bilgisayar’a verildi. Ödülü Vatan Bilgisayar adına Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Vatan aldı.

Teknoloji Oscarları’ndan ‘Sarfta Yılın İş Ortağı’ Oscar’ı Altınok ve Kadıoğlu Büro Malmezeleri’nin oldu. Ödülü almak üzere, şirket Genel Müdürü Hüseyin Özdemir ve Kadıoğlu Kırtasiye Pazarlama Genel Müdürü Didem Geyik geceye katıldı..

Yılın En Çok Gelişen Perakendecisi’ Oscar’ına Electroworld layık görüldü. Ödülü Electroworld adına Genel Müdür Bahadır Özbek aldı.

Yılın Kartuşta En Çok Gelişen Perakendecisi’ ödülü ise Bimeks’in oldu. Bimeks adına ödülü Genel Müdür Arif Bayraktar kabul etti.

Teknoloji Oscarları ‘Teknolojide yılın e-ticaret sitesi’ ödülü hepsiburada.com’a verildi. Ödül Hepsiburada.com Elektronik Kategori Direktörü Mehmet Tözge tarafından kabul edildi.

Yılın En Yüksek Yazıcı Bulunurluğu ve Üst Segment Ürün Sunumu’ kategorisinde ise MediaMarkt ödüle layık görüldü. MediaMarkt adına ödülü Genel Müdür Aziz Süzer aldı.

‘Yılın Donanım Projesi’ seçilen ‘Yazıcı Geri Dönüşüm Projesi’ ile Metro Cash&Carry ödüle layık görüldü. Ödülü Metro Cash&Carry adına Genel Müdür Yardımcısı Selma Zaim kabul etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun