Bilişim 30 MART 2015 / 10:41

‘HTC One M9’ Türkiye pazarında

3 yıllık bir çalışma sonunda HTC One M9, Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu. Mart ayında Barselona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi’nde (GSMA) dünyaya tanıtılan HTC One M9, pek çok küresel ödül kazanan HTC One ailesinin son üyesi.

HTC One M9, Türkiye’de çift tonlu gümüş ve altın, tek tonlu kurşun gri renklerinde temin edilebilecek.

Belirgin metal kenarlar, işlenmiş, tamamen metal tek parça gövde tasarımı, parlak altın kenarlar, ince şekilde fırçalanmış gümüş arka panel ve canlı bir ekran görsel yapıda öne çıkıyor.

HTC One M9, parlak, yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştıran 20 megapiksellik ana kamerası, Eye Experince yazılımı ile HTC Sense 7 kreatif oto portreler çekmeyi kolaylaştıran HTC Akıllı Göz, HTC BoomSound, yakındaki telefonlara, harici hoparlörlere ve TV’ye bağlanmaya sağlayan HTC Connect özellikler ile dikkat çekiyor.

 
ETİKETLER : htc
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun