Bilişim, strateji 10 ARALIK 2015 / 12:38

Ticaretin geleceği tartışılacak

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenecek olan etkinlikte ticaretin gelecekteki boyutu ve bu boyuta yolculuk tartışılacak.

16 Aralık tarihinde düzenlenecek etkinlikte, TBD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tosunoğlu, BAÜ METGEM Müdürü Yahya Yıldız, TBD KOBİLİŞİM Başkanı Kadir Osoydan, Wediacorp Y. K. Başkanı Funda Şen, 3Dörtgen’den Furkan Bakır, Microsoft Türkiye S.P. Grup Müdürü Çiğdem Kayalı, Smarttek Bilişim Genel Müdürü Sami Kayalı konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinlikte Ticaretin Geleceği başlığı altında, gelecekte ticaret nasıl olacak, hazır olmamız gereken nasıl bir dünya gibi soruların cevapları aranırken ticarette e-dönüşüm, e-fatura, e-arşiv, e-denetim, e-imza ve KEP gibi uygulamalar irdelenecek. Etkinlik Bahçeşehir Üniversitesinin Şişli Kampüsünde gerçekleştirilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun