Bilişim, strateji 04 EKİM 2016 / 14:24

​Mikro Yazılım Ticimax işbirliği

Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım sağlayıcılarından Mikro Yazılım, “Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası” konsepti çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor.
Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil 1.800 TL olarak anons edildi.
Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek.
 
Mikro Yazılım ve Ticimax’lı e-ticaret’in Mikro Yazılım kullanıcılarına sunduğu avantajlar nelerdir?
Firmalar;
•             1 günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabiliyor.
•             Bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabiliyorlar.
•             E-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebilirler.
•             Farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabilirler.
•             Gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabiliyorlar.
•             Sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızlıca sipariş alınabiliyor.
•             Kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip oluyorlar.
•             Tüm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebilirler.
•             7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alınabilir.
•             Ayrıca ücretsiz paket eğitimlerine katılarak Ticimax’ın yüzlerce modülünü daha aktif kullanabilme olanağı bulunmakta.
Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Mikro Yazılım olarak, marka vaadimiz ‘Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.’ Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar dünyası yarattık. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”
Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, yine katma değerli ikinci bir uygulama olarak Dinamo Elektrik ile işbirliğine gitti. Mikro Yazılım ve Dinamo Elektrik işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcıları 1 yıl boyuncu elektriklerini %14 indirimli alıyorlar. Üstelik ister işyerlerinde, ister evlerinde kampanyadan yararlanabiliyorlar. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun