Bilim 12 EYLÜL 2008 / 12:46

Windows Live Messenger’daki sorun giderildi

Microsoft Türkiye geçtiğimiz günlerde Windows Live Messenger uygulamasında ortaya çıkan kesintiler hakkında basın açıklaması yayınladı.

Microsoft Türkiye geçtiğimiz günlerde Windows Live Messenger uygulamasında ortaya çıkan kesintiler hakkında basın açıklaması yayınladı.


Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “10 ve 11 Eylül tarihlerinde Windows Live Messenger kullanıcılarımızın küçük bir kısmını etkileyen iki kesinti yaşanmıştır. Donanım sorunlarından kaynaklanan bu kesintilere derhal müdahale edilmiş ve sorun giderilmiştir. Hizmetlerimizin devamlılığı, Microsoft olarak bizim en büyük önceliklerimiz arasında yer almaktadır ve kullanıcılarımıza en yüksek hizmet kalitesini sağlamak hedefimizdir. Kullanıcılarımıza, bu kesintilerden kaynaklanan rahatsızlıklarından ötürü üzüntülerimizi bildiririz.


Microsoft Türkiye”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun