Bilim 26 EYLÜL 2008 / 12:12

WiMAX için yeni altyapı çözümü

Nokia Siemens Networks, yeni WiMAX baz istasyonu çözümleriyle özelleştirilebilir, ekonomik ve esnek bir hizmet platformu sunmayı hedefliyor.

Nokia Siemens Networks, yeni WiMAX baz istasyonu çözümleriyle özelleştirilebilir, ekonomik ve esnek bir hizmet platformu sunmayı hedefliyor.


Nokia Siemens Networks'ün Flexi WiMAX baz istasyonu küçük boyutu, hafifliği ve dayanıklılığıyla telekom kabinlerinden çatılara kadar çok çeşitli iç ve dış mekanlara kolayca kurulabilmesiyle dikkat çekiyor. Baz istasyonunun radyo modülü kule tabanına, anten yakınına, 19 inç'lik raf içine veya direklere monte edilerek kurulabiliyor. Nokia Siemens Networks Flexi WiMAX baz istasyonu, yer ve işçilik tasarrufu, güç tüketimi ve kolay kullanılabilirliğiyle operatörlerin toplam sahip olma maliyetini büyük ölçüde azaltıyor. Ürün ayrıca güneş enerjisi ve rüzgar gibi alternatif enerji kaynaklarıyla da çalıştırılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun