Bilim 02 NİSAN 2010 / 13:04

Türk Telekom'un bedava kampanyası devam ediyor

Türk Telekom, ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşma imkanını sürdürüyor.

Türk Telekom, ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşma imkanını sürdürüyor.


Türk Telekom, 2010 yılında başladığı kampanyalara nisan ayında da "7'den 7'ye Bedava kampanyası" ile sürdürmeye karar verdi. Kampanyaya göre, Türk Telekom hattı olan herkese akşam 19.00'dan sabah 7.00'ye kadar yapılacak olan şehir içi ve şehirlerarası yönündeki aramalar bedava sunuluyor.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, "Müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi gören kampanya saatleri arasında konuşma trafiği iki katına, tüm gün trafiğimiz de yüzde 21 artış görüldü. Bu doğrultuda kampanyamızın süresini uzattık." diyerek kampanyanın uzatılma sebebini açıkladı.

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve 30 Nisan 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada 3 bin dakikalık kullanım limiti uygulanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun