Bilim 23 OCAK 2009 / 12:23

Türk Telekom'dan yeni tarife: JeTTvel

JeTTvel ile aboneler ihtiyaçlarına uygun tarife paketini seçebiliyor.

JeTTvel ile aboneler ihtiyaçlarına uygun tarife paketini seçebiliyor.


Türk Telekom, müşterilerinin günün değişik saatlerinde, değişik yoğunlukta görüşme ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği JeTTvel tarifesini duyurdu. Yeni tarife JeTTvel, abonelere Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle sunuluyor. İhtiyaçlarına göre JeTTvel paketlerinden birini seçen müşteriler, sadece paket ücreti ödeyerek aynı fiyata daha fazla konuşma avantajına sahip oluyor. 


Müşterilerin aynı ücret karşılığında daha çok konuşmasını amaçlayan JeTTvel’de sabit ücret paket fiyatına dahil ediliyor. Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle kullanıcılara sunulan JeTTvel ile Türk Telekom müşterileri, kendi konuşma alışkanlıklarına uygun paketi tercih edebiliyor. Tüm sayısal santral hatlarının faydalanabildiği bu paketlerin fiyatlarına paket içi şehiriçi dakikalar, sabit ücret ve tüm vergiler dahil. Paket içi dakikayı aşan şehiriçi aramalar dakikası 12 kuruştan, özel servis ve diğer tüm yönlere aramalar da StandartHATT tarifesinden ücretlendiriliyor.


JeTTvel tarifesinin ilk paketi Paket100 ile müşteriler, ayda KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 100 dakika için 19 TL ücret ödüyor. Aylık sabit ücret ile paket ücretinin dahil olduğu ücret karşılığında müşterilerin her konuşma dakikası 19Kr’a geliyor. Paket200 tarife paketini seçen kullanıcılar, yine KDV ve ÖİV dahil olmak üzere ayda 23 TL (sabit ücret + paket ücreti) ödeyerek, dakikası 11,5 Kr’a 200 dakika konuşuyor. Daha uzun konuşmayı tercih eden müşterilerin istedikleri saatlerde diledikleri yoğunlukta konuşmaları için geliştirilen Paket300’de ise müşteriler ayda 300 dakika konuşmak için sabit ücret ve paket ücreti dahil 27 TL ödüyor ve tüm vergiler dahil 9 Kr dakika ücreti ödüyor. Yani JeTTvel tarifelerini kullanan müşteriler, şehir içinde örneğin StandartHATT’ta ödediklerinden yüzde 50 daha avantajlı konuşuyorlar, böylece dakika ücreti olarak 8Kr yerine 4Kr ödüyorlar.


JeTTvel tarifesine geçen tüm müşteriler, şehiriçinde ekstra avantajlı konuşma fırsatını yakalarken, HesaplıHATT tarifesinden bu tarifelere geçen müşteriler diğer yönlerde de StandartHATT tarifesinin avantajlı konuşma ücretlerinden faydalanmaya başlıyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun