Bilim 28 ARALIK 2010 / 11:47

TTNET şimdi de ayda 14,99 TL'ye bilgisayar satıyor

TTNET bilgisayar kampanyasında marka ve modeller yenilendi, fiyatlar elden geçti.

TTNET bilgisayar kampanyasında marka ve modeller yenilendi, fiyatlar elden geçti.


"TTNET'le Her Şey Mümkün" diyerek başlattığı yeni dönemde müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen TTNET, daha önce bilgisayar ve internet kulanımını artırmak için iki farklı bilgisayar kampanyası düzenlemişti. TTNET, şimdi de üçüncü kampanyasıyla avantajlı fiyatlarla müşterilerini bilgisayar sahibi yapmayı hedefliyor.

Aylık 14,99TL'den başlayan fiyatlarla Casper ve HP marka bilgisayarlar, netbook, dizüstü bilgisayar ve masaüstü olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik zengin seçeneklerle sunuluyor.

Kampanya kapsamında taksitler 24 veya 36 ay seçenekleri ile TTNET faturalarına yansıtılıyor. Ayrıca kampanya katılımcıları peşin ödeme olmadan, kredi kartına ihtiyaç duymadan bilgisayar sahibi olma fırsatı buluyor.

Kampanya kapsamında yer alan modeller ve ödeme seçenekleri şöyle:

Ödeme Seçeneği

Marka/Model

36 Ay Taksit

24 Ay Taksit

HP-Compaq Mini CQ10 Netbook

14,99 TL / Ay

21,99 TL /Ay

Casper Nirvana Masaüstü

26,99 TL / Ay

38,99 TL / Ay

HP 500B Masaüstü

34,99 TL / Ay

48,99 TL / Ay

Casper Nirvana Dizüstü

29,99 TL / Ay

42,99 TL / Ay

HP G62 Dizüstü

39,99 TL / Ay

56,99 TL / Ay

"Türkiye'de herkesi internete bağlamayı hedefliyoruz"

TTNET Pazarlama Müşteri Yönetimi Direktörü Taylan Korkmazer, iletişim teknolojileri alanındaki hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine uygun fiyatlarla bilgisayar sunmalarının tamamlayıcı unsur olarak büyük önem taşıdığını belirtti. Korkmazer kampanya ile ilgili: "TTNET olarak müşterilerimize, ihtiyaca uygun ve çok avantajlı çözümler sunarken, sektörümüzün gelişmesini de öncelikli hedeflerimiz arasında konumlandırıyoruz. İnternet kullanımının artması amacıyla, bu yılın ikinci yarısından itibaren bilgisayar pazarında da aktif rol alıyoruz. Bilgisayar üreticileri, yazılım ve işlemci üreticileri ile yürüttüğümüz işbirlikleri sonucunda bilgisayar kampanyalarımızı sürekli hale getirdik. Böylece, bilgisayar ve internet sahipliğini herkes için daha kolay ve ucuz hale getirdik" dedi.

Türkiye'de herkesi internet kullanıcısı yapmayı amaçladıklarını belirten Korkmazer sözlerine şöyle devam etti: "Sektörümüzü büyütmek için önemli bir adım olan kampanyalarımızın bugüne kadar elde ettiği başarısını da müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp karşılamamıza borçluyuz. İlk iki kampanyamız, sunduğu cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle büyük başarı yakaladı ve telekomünikasyon şirketlerinin bilgisayar satışındaki payını artırmada önemli bir rol oynadı. Nisan 2010'dan bu yana telekomünikasyon şirketleri üzerinden yapılan bilgisayar satışlarında yaklaşık yüzde 35'lik artış görülüyor. TTNET olarak bu oran içerisinde yaklaşık %90'lık payımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz."

Kampanya kapsamında bilgisayar çeşitlerinin her biri TTNET ADSL, VDSL2 ve İşyerim internet paketleri ile satın alınabiliyor. Kampanya için TTNET Satış Noktalarına başvurulabiliyor. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri ve www.ttnet.com.tr web sayfasından detaylı bilgi alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun