Bilim 26 EKİM 2010 / 09:33

TTNET Mobil devri başladı

Aboneler, “İkisi Bir Yerde” paketleri ile iletişim ihtiyaçlarını tek fatura üzerinden karşılayacak.

Aboneler, “İkisi Bir Yerde” paketleri ile iletişim ihtiyaçlarını tek fatura üzerinden karşılayacak.


TTNET Mobil markası altında; mobil konuşma, SMS, mobil internet gibi hizmetler tek paket olarak sunuluyor. TTNET Mobil ile TTNET müşterilerine her yöne aynı fiyata konuşma ve mesajlaşma imkânı sunulurken, internet ve cep telefonu ücretleri de tek bir faturada birleştiriliyor.

2010 sonuna kadar avantajlı paketleri kullanmak için başvuran aboneler, aylık vergiler dâhil 10 TL'ye ilk 6 ay boyunca yurtiçi her yöne aylık 200 dakika, daha sonra ise yurtiçi her yöne aylık 100 dakika konuşuyor.

TTNET Mobil ile birlikte NET4 ADSL'i içeren "İkisi Bir Yerde" paketi ayda 39TL'ye sunulurken, NETLimitsiz ADSL'i içeren paket ayda 59TL'ye sunuluyor. Ücretsiz paket dakikalarından sonraki görüşmeler için ücretlendirme ise yurtiçi her yöne 10krş/dk olurken, yurtiçi her yöne SMS göndermek de SMS başına sadece 10 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun