Bilim 23 NİSAN 2010 / 06:07

Tivibu içeriğine Türkçe oyun programı geldi

Tivibu'nun özel içeriklerine, dünyada oyun tutkunlarının favori kanalı olan Ginx de eklendi.

Tivibu'nun özel içeriklerine, dünyada oyun tutkunlarının favori kanalı olan Ginx de eklendi.


Televizyon keyfine bambaşka bir boyut kazandıran ve kullanıcılarının farklı taleplerini karşılamayı amaçlayan Tivibu, son olarak oyunlarla ilgili video kanalı Ginx'i, Türkçe içerikle Türk oyun severlerle buluşturuyor.

Türkiye'de ilk ve tek olarak Tivibu bünyesinde, üstelik Türkçe içerikle kullanıcılarla buluşan Ginx'te, macera oyunu tutkunları için "The Quest"; yarış tutkunları için "Faster"; spor oyunları için de "Knockout"; aksiyon ve heyecanın dorukta olduğu atışlı oyunlar için ise "License to Kill" programları dikkat çekiyor. Filmlerle oyunların birbirine en yakın olduğu noktada "That Hollywood Thing"; tüm dünyadaki oyunların incelendiği "The Good, The Bad and The Boring" ve Ginx'in seçtiği en iyi oyunları içeren "Squeezed" programları ise oyun severler için eşsiz bir rehber niteliğini taşıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun