Bilim 18 HAZİRAN 2009 / 08:00

Tatile özel internet kampanyası

TurkNet ADSL, yazlıklarına gitmeye hazırlanan tatilciler için yeni bir kampanya sunuyor.

TurkNet ADSL, yazlıklarına gitmeye hazırlanan tatilciler için yeni bir kampanya sunuyor.


‘Kullan-bitir' sistemiyle çalışan ve süre bitiminde aboneliğin otomatik olarak iptal edildiği TurkNet Tatil Paketleri, yaz tatili boyunca internet erişiminden mahrum kalmak istemeyenlerin imdadına koşuyor. 3 ila 6 ay arasında değişen süre seçenekleri bulunan TurkNet Tatil Paketleri ile TurkNet, kullanıcılarına 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenek; hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı 8 Mb/sn'ye kadar bağlantı hızı sunuyor.


Talep edilmesi halinde kablolu veya kablosuz modem seçenekleri sunan ve detaylı bilginin http://adsl.turk.net/ adresinden, Türkiye çapındaki TurkNet bayilerinden ve 0212 444 88 66 no'lu TurkNet Çağrı Merkezi'nden alınabildiği TurkNet Tatil Paketleri'nin tarifeleri ise şöyle:

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun