Bilim 01 ARALIK 2010 / 08:01

Taraftar internete kendi renginde bağlanacak

TTNET, zaten hakim olduğu bir alanda hizmetlerini farklılaştırmak üzere yeni bir adım daha attı.

TTNET, zaten hakim olduğu bir alanda hizmetlerini farklılaştırmak üzere yeni bir adım daha attı.


"TTNET'le Her Şey Mümkün" diyerek başlattığı yeni dönemde internet, televizyon ve telefonu sahiplenme konusunda atılımlar yapan TTNET, spor kulüplerinin taraftarlarına özel internet hizmeti sunmaya başladı. Artık taraftarlar internete KartalNET, FenerNET, GSNET, ve TrabzonNET hatlarından bağlanabilecekler. Bunun karşılığında da takımlarının kuruluş yılı kadar WiFi dakikasına ücretsiz sahip olacak.

Bu anlayışla KartalNET abonelerine 1903 hediye WiFi dakikası, FenerNET abonelerine 1907 hediye WiFi dakikası, GSNET abonelerine 1905 hediye WiFi dakikası, TrabzonNET abonelerine de 1967 hediye WiFi dakikası sunulacak.

TTNET'in spor kulüpleri taraftarlarına yönelik hayata geçirdiği proje, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın yanı sıra Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in katıldığı basın toplantısıyla tanıtıldı.

Gelir paylaşım modeli uygulanacak

Toplantıda konuşma yapan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, kurum olarak bugüne kadar spora verilen desteği, gelir paylaşım modeli ortaklığına dayanan projeyle bir adım öteye taşıdıklarını belirtti. Yılmaz, "İki yıldır yürüttüğümüz Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu'nun ardından, bu projemizle futbola verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Futbol kulüplerimize yeni bir gelir modeli yaratarak kulüplerimizin küresel rekabet ortamında gelir kaynaklarının artırılmasına katkı sağlamış oluyoruz. Türk futbolunun gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayacağına inançla hayata geçirdiğimiz bu proje, taraftarlara da ayrıcalıklı fırsatlar sunacaktır" dedi.

Artık taraftarların kulüpleri adına KartalNET, FenerNET, GSNET, TrabzonNET internet paketlerini alabileceğini belirten Yılmaz, "Böylece taraftarlar hem kendi takımlarının renklerinde internete bağlanacaklar, hem de taraftarı oldukları takımların başarılarına katkı sağlayacak. Bu proje kulüplerimizin gelir kaynaklarının artırılmasına da imkân verecektir" dedi. (ed: madem futbola bu kadar çok değer veriliyor, desteğin birazının da anadolu klüplerine ve altyapı geliştirme çalışmalarına gittiğini neden göremiyoruz?)

Kimler yararlanabilecek?

TTNET'in tüm bağlantı seçeneklerini içeren ADSL, VDSL ve İşyerim paketlerinde geçerli olacak taraftar paketlerinden TTNET ADSL, VDSL, İşyerim paketlerine yeni abone olan müşterilerle, sahip olduğu taahhütsüz paketleri taahhütlüye çeviren veya taahhütlü paketlerini bir üst pakete taşıyan mevcut TTNET aboneleri faydalanabilecek.

Paketlere 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, tüm Türkiye'deki Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Satış Noktaları, PTT'ler ile www.ttnet.com.tr adresinin yanı sıra Kartal Yuvası, Fenerium, GS Store ve TS Club'lardan da ulaşılabilecek. Taraftarlar ayrıca, kendi takımlarına özel Çağrı Merkezi numaralarından abone olabilecek ve hizmete dair tüm detayları öğrenebilecek.

KartalNET paketleri için 444 0 903, FenerNET paketleri için 444 0 907, GSNET paketleri için 444 0 905, TrabzonNET paketleri için ise 444 0 967 numaralı telefonlar taraftarlara özel hizmet sunacak.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın kapanış konuşmasını yaptığı toplantının sonunda Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor yöneticilerinin katıldığı toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun