Bilim 12 EKİM 2008 / 11:16

Sunumax web sitenizi canlandırıyor

Sunumax internet tabanlı bir servis, web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanıza yarıyor.

Sunumax internet tabanlı bir servis, web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanıza yarıyor.


“Kurum kimliğinizi ancak sizin belirleyeceğiniz gerçek insanlar yansıtabilir animasyonlar değil” düşüncesiyle SunumaX, sizin belirleyeceğiniz insanları kullanarak sitenizin etkileşimini arttırma iddiasında. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için, SunumaX'ın size sunacağı modellerden birini kullanabileceğiniz gibi, kendiniz veya belirleyeceğiniz başka kişiler de gerekli tanıtımları yapabiliyorlar. Sunumax şirketi, hazırladığınız bir konuşma metnini gönderdiğiniz taktirde üç iş günü içinde ürününüzün veya hizmetinizin profesyonel oyuncular tarafından hazırlanmış sunumunu hazırlıyor. Aralarında CeBIT Bilişim, Marketingist Fuarı, Pamukkale Turizm, Fenerbahçe ve Sabancı Holding’in bulunduğu web sitelerinde Sunumax sistemi kullanılıyor.


www.sunumax.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun