Bilim 06 AĞUSTOS 2010 / 11:41

Smile adsl indirim kampanyası başladı

İndirimin yanında 3 ay boyunca Avrupa kupası maçları da internetten canlı izlenebiliyor.

İndirimin yanında 3 ay boyunca Avrupa kupası maçları da internetten canlı izlenebiliyor.


Smile adsl 2 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında yüzde 50 indirim sunuyor. Ayrıca 3 ay boyunca isteizle.com ile UEFA Avrupa ve Şampiyonlar ligi maçlarını canlı olarak ücretsiz seyretme olanağına sahip oluyorlar.

Yüzde 50 indirim kampanyasına kredi kartı ile abone olanlar 1 yıl boyunca, diğer ödeme seçenekleri ile abone olanlar ise 10 ay boyunca yüzde 50 indirimden faydalanabiliyor. 30 Eylül'e kadar yüzde 50 indirim kampanyasından yararlanan aboneler, isteizle.com sitesinden Beşiktaş, Bursaspor, Fenarbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarının da yeraldığı UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını 3 ay boyunca ücretsiz olarak seyredebilicekler.

Yüzde 50 kampanyası ve maçlarla ilgili daha detaylı bilgi için smileadsl.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun