Bilim 05 KASIM 2008 / 07:26

Şekerbank'tan 55. yılda internet atılımı

Bu yıl 55. yılını kutlayan Şekerbank, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni interaktif uygulamalarını hayata geçiriyor.

Bu yıl 55. yılını kutlayan Şekerbank, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni interaktif uygulamalarını hayata geçiriyor.


Kurumsal internet sitesi www.sekerbank.com.tr ’yi ve internet şubesini yenileyen Şekerbank, internet şubesinden havale, EFT, Motorlu Taşıtlar Vergisi, fatura, kira ödemeleri gibi birçok bankacılık hizmetini ücretsiz sunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan yeni web sitesi ve internet şubesiyle hizmet veren Şekerbank, internet şubesinde Mobil İmza, ŞekerŞifre cihazı, SMS Şifre gibi ek güvenlik sağlayan uygulamalarını da ücretsiz sunacak. Şekerbank’ın yeni web sitesinde, Anadolu’daki düşük hızlı internet bağlantıları sebebiyle, internet şubesinin hızlı yüklenmesi için de çözüm üretilmiş. Sitenin rahatça kullanılabilmesi için, basit bir kodlama tekniği ile çok düşük dosya boyutları elde edilmiş.www.sekerbank.com.tr adresinden hizmet veren site, ana sayfası birçok içeriği barındırmasına rağmen özel çözümlerle yalın bir hale getirilmiş. Sitede özel banner sistemi, yatay ve dikey kaydırma ihtiyacına gerek kalmadan tüm sayfanın ekranda göründüğü bir tasarıma gidilmiş. Şekerbank’ın web sitesiyle beraber internet şubesi de yenilendi. Yenilenen internet şubesinde, hızlı kullanıma uygun üst düzey bilgisayar programlarının arayüzleri kullanıldı. Gözü yormayan ve gri zemin üzerine yüksek kontrast renkler ile çok daha rahat algılanabilir bir arayüz oluşturuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun