Bilim 07 NİSAN 2010 / 06:44

SAS kamu sektörüne veri kalitesinin önemini anlattı

SAS Türkiye, veri entegrasyonu ve kalitesi çözümlerini SAS Veri Kalitesi Günü ile aktardı.

SAS Türkiye, veri entegrasyonu ve kalitesi çözümlerini SAS Veri Kalitesi Günü ile aktardı.


SAS Türkiye, veri entegrasyonu ve kalitesi çözümlerini 6 Nisan'da Ankara'da düzenlediği SAS Veri Kalitesi Günü ile aktardı.

İş zekası alanında faaliyet gösteren SAS, Ankara'da düzenlediği "SAS Veri Kalitesi Günü" ile ağırlıklı olarak kamu sektörüne, kurumlar için stratejik bir konu olan veri kalitesinde başarıya ulaşmanın yollarını anlattı.

SAS Veri Kalitesi Günü'nde açılış konuşmasını yapan SAS Türkiye Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu, verimliliğin tüm dünyada geçerli bir performans kriteri olduğuna dikkat çekti. "Kurumların İş Zekası çözümleri ile başarı elde etmelerinin temelinde kaliteli verinin bulunması yatmaktadır." diyen Nalbantoğlu, doğru bilginin kurumları başarıya ulaştırabileceğini vurguladı.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun