Bilim 11 ŞUBAT 2010 / 13:20

Oynaa Game Club'la oyun keyfi bir başka

"Oynaa" ile Turkcell'liler ilk hafta ücret ödemeden sınırsız multiplayer oyun keyfi yaşıyor.

"Oynaa" ile Turkcell'liler ilk hafta ücret ödemeden sınırsız multiplayer oyun keyfi yaşıyor.


Turkcell, oyun severler için yepyeni bir ücretsiz çok oyunculu oyun kampanyası başlattı. "OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası" ile Turkcell'liler, Tavla'dan Amiral Battı'ya, toplam 6 multiplayer oyunu bir hafta boyunca ücretsiz olarak dilediği kadar oynuyor. Turkcell'in iş ortağı RetroMedya ile birlikte geliştirdiği Oynaa Game Club servisi sayesinde Turkcell müşterileri kendilerine gönderilen linke tıklayarak indirdikleri özel bir uygulama ile cep telefonlarından karşılıklı olarak birden fazla kişi ile oyun oynayabiliyor.

Birbirinden popüler 12 oyun

Oynaa Game Club'e yeni üye olan Turkcell'liler, kampanya süresince Amiral Battı, TicTacToe, Tavla, Dortle, Reversi, Dama gibi dünyanın en popüler oyunlarını arkadaşlarıyla karşılıklı olarak ilk bir hafta ücretsiz oynuyor. Oynaa Game Club ayrıca Pingi, Sudoku, Balonlar, Popcorn, Bloklar, Sonix gibi tekil oyunları da cep telefonlarına taşıyor.

"OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası"ndan yararlanabilmek için "OYNAA" yazıp 2990'a SMS atmak yeterli oluyor. İlk bir haftanın ardından servis haftada 5 SMS/ 10 kontörle ücretlendiriliyor.