Bilim 11 ŞUBAT 2010 / 13:20

Oynaa Game Club'la oyun keyfi bir başka

"Oynaa" ile Turkcell'liler ilk hafta ücret ödemeden sınırsız multiplayer oyun keyfi yaşıyor.

"Oynaa" ile Turkcell'liler ilk hafta ücret ödemeden sınırsız multiplayer oyun keyfi yaşıyor.


Turkcell, oyun severler için yepyeni bir ücretsiz çok oyunculu oyun kampanyası başlattı. "OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası" ile Turkcell'liler, Tavla'dan Amiral Battı'ya, toplam 6 multiplayer oyunu bir hafta boyunca ücretsiz olarak dilediği kadar oynuyor. Turkcell'in iş ortağı RetroMedya ile birlikte geliştirdiği Oynaa Game Club servisi sayesinde Turkcell müşterileri kendilerine gönderilen linke tıklayarak indirdikleri özel bir uygulama ile cep telefonlarından karşılıklı olarak birden fazla kişi ile oyun oynayabiliyor.

Birbirinden popüler 12 oyun

Oynaa Game Club'e yeni üye olan Turkcell'liler, kampanya süresince Amiral Battı, TicTacToe, Tavla, Dortle, Reversi, Dama gibi dünyanın en popüler oyunlarını arkadaşlarıyla karşılıklı olarak ilk bir hafta ücretsiz oynuyor. Oynaa Game Club ayrıca Pingi, Sudoku, Balonlar, Popcorn, Bloklar, Sonix gibi tekil oyunları da cep telefonlarına taşıyor.

"OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası"ndan yararlanabilmek için "OYNAA" yazıp 2990'a SMS atmak yeterli oluyor. İlk bir haftanın ardından servis haftada 5 SMS/ 10 kontörle ücretlendiriliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun