Bilim 05 KASIM 2012 / 16:27

Nişantaşı'nı James Bond'lar bastı, en iyi rol yapan Sony Xperia ion'u kaptı

Sony Xperia’nın Bond serisi akıllı telefonlarından Xperia ion’un Türkiye tanıtımı kapsamında James Bond ve Bond kızı karakterlerindeki dansçılar, Madonna ve Rihanna gibi pek çok dünya starıyla çalışan koreograf Nathalie Marrable tarafından hazırlanan özel bir şov gerçekleştirdi. Tüm dünyada James Bond serisinin yeni filmi Skyfall ile lanse edilen Sony Xperia’nın Bond serisi akıllı telefonlarından Xperia ion’un Türkiye tanıtımı için Nişantaşı’nda özel bir gösteri gerçekleştirildi.

Abdi İpekçi Caddesi’nde beklenmedik bir anda ortaya çıkan James Bond ve Bond kızı karakterlerindeki dansçılar, James Bond filmlerindeki aksiyon sahnelerine benzer bir şova imza attılar.

Madonna ve Rihanna gibi pek çok dünya starıyla çalışan koreograf Nathalie Marrable tarafından hazırlanan şovda dansçılar, özel kostüm ve James Bond film müzikleri eşliğinde izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

James Bond hayranları yarıştı

Şovun ardından James Bond hayranları, özel olarak hazırlanan Xperia Ajan Oyunu’nda hız, aksiyon ve heyecan dolu bir yarışmaya katıldı. Her birinde farklı talimatların verildiği odalarda Xperia ion’un yardımıyla görevleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti.

Yarışma sonunda en hızlı olan yarışmacı günün James Bond’u seçilerek Sony Xperia ion kazanırken, ikinci James Bond filmleri DVD seti, üçüncü ise Skyfall sinema bileti kazandı.

Kendini Bond gibi hissetmek isteyen herkese açık olan Xperia Ajan Oyunu 17 Kasım’dan itibaren üç hafta sonu boyunca İzmir, Bursa ve Ankara illerinde devam edecek.
ETİKETLER : james bond xperia ion