Bilim 14 MAYIS 2010 / 14:55

Millenicom telefon faturalarını düşürüyor

Faturalar düşerken dizüstü bilgisayar kazanma fırsatı da ortaya çıkıyor.

Faturalar düşerken dizüstü bilgisayar kazanma fırsatı da ortaya çıkıyor.


Alternatif Telekom sektöründe PSTN tabanlı hizmetlerde yüzde 56 pazar payına sahip olan Millenicom Türkiye'nin hizmetlerinden yararlanan 55 bin şirket, telefon faturasını yarı yarıya düşürdü. Millenicom bugüne dek firmalara 30 milyon TL'lik tasarruf imkanı sağladı.

Abone olan şirketler şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında yüzde 50'lere varan indirimler elde ediyor. Ayrıca yeni kampanya ile 15 Mayıs-15 Haziran 2010 tarihleri arasında 12 ay boyunca minimum 500 TL (KDV hariç) faturası bulunan tüm Millenicom kurumsal müşterileri dizüstü bilgisayar kazanıyor.

Millenicom Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu, "Her sektör ve büyüklükteki şirketler için tasarruf tedbirleri gündemdeki yerini koruyor. Firmaların önemli gider kalemleri arasında yer alan iletişim giderlerini iş süreçlerini etkilemeden en aza indirmek büyük önem taşıyor. Biz bu hizmetleri görürken ayrıca bir de kampanya düzenledik. Bu kampanya ile özellikle KOBİ'lere yönelik önemli bir teknoloji desteği sağlıyoruz" diyerek şirketin faydalarından söz etti.

Daha fazla bilgi için www.milleni.com.tr adresine başvurulabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun