Bilim 19 NİSAN 2010 / 14:03

Microsoft'tan ücretsiz CRM ve danışmanlık hizmeti

Microsoft, iş ortağı Tradesoft ve süreç danışmanı Sistema ile birlikte ücretsiz CRM Check-Up kampanyası düzenledi.

Microsoft, iş ortağı Tradesoft ve süreç danışmanı Sistema ile birlikte ücretsiz CRM Check-Up kampanyası düzenledi.


Microsoft, Microsoft Dynamics CRM çerçevesinde özel bir kampanya başlattı. Microsoft Türkiye'nin kısa bir süre için geçerli olan ücretsiz CRM Check-Up kampanyasına, Microsoft iş ortağı Tradesoft ve iş süreçleri danışmanı Sistema destek veriyor. Şirketlerin satış ve pazarlama süreçlerini etkin çalışacak şekilde iyileştirmeyi hedefleyen kampanya kapsamında kurumlar, Tradesoft ve Sistema'dan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecek.

CRM yazılımları kullanmayı hedefleyen kurumlarda iş süreçlerinin, sektöre ve şirket yapısına göre farklı olabileceğine dikkat çeken uzmanlara göre CRM yazılım yatırımıyla birlikte sistem tasarımının iş süreçlerinin analiziyle birlikte yapılması gerekiyor. Bu nedenle Microsoft'un ücretsiz CRM Check-Up Kampanyası'nın iddialı bir hedefi bulunuyor. Ücretsiz alınabilecek bu hizmet ile birlikte şirketlerin CRM projelerinde ilk üç ayda elde edecekleri verimlilik ve gelir artışı ile kurumsal yazılım projesi maliyetini geri ödeyecek.

Ücretsiz CRM Checkup kampanyasında şirketlerin mevcut satış süreçlerinin etkinliği, satış ve pazarlama arasındaki veri aktarımının sağlığı, pazarlama ve satış ekiplerine sağlanan potansiyel müşteri listelerinin hazırlanması gibi pek çok süreç analiz edilerek mevcut iyileştirme alanları raporlanacak. CRM kurulumlarının başarısını doğrudan etkileyen bu kampanya kapsamında verilen hizmetler, Satış ve Müşteri Hizmetleri Süreçlerinin Analizi, İyileştirme Noktalarının Tespiti, İş Sonuçlarının iyileştirilmesi İçin Yol Haritasının Oluşturulması, Sistem İyileştirmeleri Önerileri, Süreç İyileştirmeleri Önerileri ve Organizasyon Yapısı İyileştirmeleri'ni kapsıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun