Bilim 21 MAYIS 2009 / 08:27

KomTurk’ten yeni nesil NexPBX telefon santrali ücretsiz

KomTurk Telekom yüzde 50'ye varan indirimlerle konuşturmanın yanı sıra 3 bin dolar değerindeki yeni nesil NexPBX telefon santralini de müşterilerine ücretsiz veriyor.

KomTurk Telekom yüzde 50'ye varan indirimlerle konuşturmanın yanı sıra 3 bin dolar değerindeki yeni nesil NexPBX telefon santralini de müşterilerine ücretsiz veriyor.


KomTurk Telekom, 3 bin dolar değerindeki NexPBX telefon santralini 24 ay süreli taahhütte bulunan ve ayda en az 295 TL'lik görüşme yapan müşterilerine ücretsiz verecek. Geleneksel PBX santraller, kurumsal ölçekteki haberleşme ihtiyaçlarını karşılamakta artık çok zorlanıyor. KomTurk Telekom'un kampanya dahilinde ücretsiz vereceği NexPBX santral ise son teknoloji ürünü "IP Santral" kategorisinde yer alıyor ve şirketlerin iletişime dair tüm ihtiyaç ve beklentilerini tek ürünle karşılamalarını hedefliyor.

Komturk Genel Müdürü Cem Koşmaz, KomTurk Telekom tarafından taahhüt karşılığında verilecek NexPBX santralin, sadece sayısal nitelikte birer telefon santrali değil, bağımsız, ölçeklenebilir ve güvenilir bir iletişim platformu olma özelliğini taşıdığını söyledi. Koşmaz, "NexPBX telefon santrali, standart santral özellikleri dışında otomatik robot operatör, sesli mesaj sistemi, konferans görüşme, çağrı kayıt gibi akla gelecek tüm gelişmiş PBX özelliklerle donatıldı. Ürün, türünün yeni nesil örneklerinde bulunan video konferans, web telefonu gibi özellikleri de kullanıcılara sunmasıyla dikkati çekiyor. IP telefonlar için sınırsız iç hat desteği veren NexPBX, 256 adete kadar analog iç hat desteği ve 128 adete kadar analog dış hat desteği de sağlıyor" dedi.


Daha detaylı bilgiye www.komturk.com.tr/telefon-santrali adresinden ulaşılabiliyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun