Bilim 13 TEMMUZ 2009 / 13:48

KoçSistem Sahne, iş dünyasının teknoloji merkezi olacak

KoçSistem, yeni teknolojilerin test edilebileceği üretici bağımsız bir platform olan “KoçSistem Sahne”yi iş dünyasının hizmetine sundu.

KoçSistem, yeni teknolojilerin test edilebileceği üretici bağımsız bir platform olan “KoçSistem Sahne”yi iş dünyasının hizmetine sundu.


Üreticilerin donanım ve yazılımlarının bulunduğu bir teknoloji merkezi olan KoçSistem Sahne; teknoloji yatırımı yapmayı planlayan kurumlara ürün ve çözümleri test ederek önceden deneme olanağı sunuyor. KoçSistem Sahne ziyaretçileri,yeni teknolojilerin canlı demolarını izleyebilirken projelerini gerçeğe dönüştürmeden önce test edebiliyor.


KoçSistem Sahne’de düzenlenen atölye çalışmaları ve teknoloji günlerinde şirketler, teknoloji dünyasındaki güncel bilgilerle donanabiliyor. KoçSistem Sahne, kurumlara bilgi teknolojileri alanında çeşitli senaryolar sunarak bu teknolojileri denemelerini de sağlıyor. Kurumlar; fiziksel Güvenlik, tümleşik iletişim, iş süreçleri optimizasyonu, sunucu sanallaştırması, performans testleri yedekleme, arşivleme, iş Sürekliliği, bilgi güvenliği ve bilgi yönetimi gibi birçok farklı teknolojinin “provasını” yapabiliyor. Kurumlar, çalışanlarının da bu farklı deneyimden faydalanmalarını sağlamanın yanı sıra KoçSistem’in deneyimli çalışanlarını da bu çalışmalara dahil edebiliyor. KoçSistem Sahne’de bulunan sunucu, depolama sistemi, yazılımları kullanarak testler yapılabiliyor, yeni ürün ve çözümler denenebiliyor.


KoçSistem Sahne ile müşterileri yeni teknolojiler konusunda bilgilendirmeyi, yatırım kararılarını almadan sistemleri deneyimlemelerini amaçladıklarını dile getiren KoçSistem Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı C. Barış Öztok, “Bu teknoloji merkeziyle, KoçSistem, müşterilerine ‘Sahne sizin’ diyor. Sahne’de müşteriler kendi senaryolarını oluşturup arzu ettikleri hizmetleri kendi yapılarına uygun bir şekilde kurgulayarak önceden tecrübe etme fırsatına kavuşacak. Kurumlar yeni teknolojilerin canlı demolarını izleyebilecek; projelerini gerçeğe dönüştürmeden önce test edebilecek. KoçSistem Sahne’de bulunan sunucu, depolama sistemi ve yazılımları kullanarak testlerini yapabilecek, yeni ürün ve çözümleri deneyebilecek. Ayrıca, KoçSistem Sahne’de; fiziksel güvenlik, tümleşik iletişim, iş süreçleri optimizasyonu, sunucu sanallaştırması, performans testleri, yedekleme, arşivleme, iş sürekliliği, bilgi güvenliği ve yönetimi gibi birçok farklı teknoloji prova edilebilecek” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun