Bilim 05 MAYIS 2011 / 12:03

Kabarık elektrik faturasına son

Philips’ın tasarruflu aydınlatma ürünü Ecomoods, evlerde yüzde 80’e yakın bir enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Son yıllarda enerji sorununun somut bir şekilde hissedilmeye başlanması özellikle ev ekonomisine ciddi zarar veriyor. Teknoloji şirketleri de özellikle aydınlatma alanında bu konuya el atıyor.

Aydınlatma konusunda deneyime sahip Philips’in Ecomoods serisi ürünleri evlerde ve dış ortamda enerji tasarrufunu artırıyor. Kolay montaj ve kullanım olanağı sağlayan Philips EcoMoods serisi, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu yapabiliyor.

Bahçede de tasarruf

Ecomoods’un dış mekan için tasarlanan ‘Outdoor’ adlı aydınlatma ürünleri ise hareket sensörleri ve ısı değişimlerine dayanıklı yapıları sayesinde dört mevsim bahçenizde istediğiniz atmosferi yaratmanıza olanak tanıyor.

Ayrıca serideki bazı modeller, ışık seviyesini ayarlama özelliği ile kullanıcılara farklı olanakları da sunuyor. EcoMoods serisinde farklı ışık rengi ve güç seçeneklerine sahip birçok model bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun