Bilim 28 ARALIK 2010 / 14:14

İstanbul'daki tüm iş merkezlerine Metro gelmedi ama Metro Ethernet geldi

TurkNet, fiber altyapı konusunda 2011 yılında yatırımlarını katlayacak.

TurkNet, fiber altyapı konusunda 2011 yılında yatırımlarını katlayacak.


TurkNet, Metro Ethernet hizmetinde 2010 yılı için koyduğu hedefin iki katına çıkarak İstanbul'un tüm iş merkezlerine ulaştı. İş merkezlerinin yanında Maslak, Levent, Şişli, Gayrettepe, Beşiktaş, Dudullu, Kadıköy, Erenköy, Kozyatağı, Acıbadem, Beyoğlu ve Fulya semtlerine Metro Ethernet hizmeti veren TurkNet, 2011 yılında hem iş merkezlerinde hem de 100'e yakın semtte TurkNet Metro Ethernet hizmetinin satışlarını hızlandırarak sürdürecek.

TurkNet Fiber Hizmetleri Ürün Müdürü Yunus Çelebiler, Metro Ethernet hizmeti kapsamında yapılan fiber optik yatırımları hakkında şunları söyledi: "TurkNet İstanbul'u uçtan uca bağlayan fiber optik kablo altyapısını kilometre bazında her geçen gün genişletmektedir. Bundan sonraki hedefimiz İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve Türkiye'nin diğer şehirlerinde fiber optik altyapımızı tesis etmek."

TurkNet, halihazırda uluslararası bağlantılarını artırmak için de çalışmalar yapıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun