Bilim 15 EYLÜL 2008 / 14:11

İş çevrenizin değerini bilin!

Premium abone sayısı 500 bini aşan XING Türkiye’ye kendini tanıtmak için “Network’ümün Değeri“ kampanyasını başlatıyor. Kampanya sayesinde iş çevrenizin maddi değerini öğrenebileceksiniz.

Premium abone sayısı 500 bini aşan XING Türkiye’ye kendini tanıtmak için “Network’ümün Değeri“ kampanyasını başlatıyor. Kampanya sayesinde iş çevrenizin maddi değerini öğrenebileceksiniz.


İş dünyasındaki herkesin kendi ağının değerini merak ettiği noktasından yola çıkan Network’ümün Değeri“ kampanyasının çatısı altında www.mynetworkvalue.com adresinde bir test uygulanıyor. Bu test ile Türk internet kullanıcıları ilk defa kendi iş ağlarının maddi değerini ölçebilecekler. Kullanıcılar testte yer alan sorulara verdikleri yanıtlarla bir kaç dakika içinde iş çevrelerinin onlara sağlayabileceği maddi potansiyeli görebiliyorlar. Şu ana kadar 80 binden fazla kişi tarafından yapılan test sayesinde kullanıcılar kendi ağlarının on yıl içindeki olası maddi değerini hesaplatabiliyor; bağlantı kurduğu iş dünyasında ne tür avantajlara sahip olduğunu  tespit edebiliyor ve karşılaştırmalı grafiklerle kendi ağlarını aynı alanda iş yapan diğer ağlarla kıyaslayabiliyor. Kullanıcılar sitedeki kişiselleştirilmiş logoları kendi web günlükleri ya da web sitelerinde de kullanabiliyorlar.


 


XING, platformundaki özel bir davetiye kampanyası ile Türk kullanıcılara da özel teklifler sunuyor. Eylül ayı sonuna kadar XING davetiyesi göndererek XING’e yeni bir üye kazandıran tüm üyelere ve kazandırdıkları yeni üyelere teşekkür etme amacıyla bir aylık XING Premium üyeliği hediye ediliyor. Türkiye’deki XING üyelerine iki özel avantaj daha sağlanıyor: Yıl sonuna kadar 3 aylık üyelik alana ek üç aylık Premium üyelik hediye ediliyor. Ayrıca Premium üyeler XING Marketplace’de  31 Ekime kadar on adet Türkçe iş ilanını ücretsiz olarak yayınlayabilecekler.


 


www.xing.com