Bilim 23 HAZİRAN 2010 / 12:06

iPad gelmeden SIM kartı geldi

Turkcell iPad 3G'ler için geliştirdiği MikroSim'i tanıttı.

Turkcell iPad 3G'ler için geliştirdiği MikroSim'i tanıttı.


iPad daha ülkemizde satışa sunulmadı. Ancak dünya çapında 80 günde 3 milyon satılan cihazdan Türkiye'ye gelenleri de olmuştur. Böyle düşünen Turkcell de iPad sahiplerine özel MikroSim'i müşterilerinin kullanımına sunuyor.

iPad 3G'lere takılabilen MikroSim'le 3G hızında bağlantı sağlanabiliyor. iPad'in Türkiye'de resmi olarak henüz satılmadığını belirten Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, "Apple ile bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor. Ancak ürünü yurt dışından satın alan müşterilerimize de internete hızlı ve kaliteli erişebilmeleri için Turkcell MikroSim çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Turkcell MikroSim'e standart SIM kart ücreti ödeyerek Turkcell İletişim Merkezleri'nden sahip olunabiliyor. 3G bulunmayan, sadece Wi-Fi ile bağlantı kuran iPad'ler için de Turkcell MultiVINN kullanılabilir. Beş kişiye aynı anda internete girme imkanı sunan MultiVINN'a yirmi dört ay boyunca 59 TL'ye sahip olunabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun