Bilim 13 MAYIS 2009 / 12:25

İnternet savaşlarına TurkNet start verdi

TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası kapsamında 8Mb hızındaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor.

TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası kapsamında 8Mb hızındaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor.


2008 yılında yaptığı yatırımlarla sektörün büyük oyuncuları arasına giren TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası düzenledi. TurkNet, kendi güçlü IP omurgası üzerinden tüm kullanıcılarına 8Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb/sn fiyatına sunuyor. Kotalı tarifeler 29 TL’den başlıyor. Düzenlediği bir basın toplantısıyla birinci yaşını kutlayan TurkNet, yeni kampanyası ile sunduğu hizmetin hız standartlarını da değiştirdi. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar artık hızdan bağımsız hale geliyor ve sadece kota belirliyorlar.


4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan kampanya kapsamında TurkNet, tüm kullanıcılarını 8 Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızda internete bağlıyor. TurkNet, A Tipi Telefon Hizmetinden yararlanarak yüzde 95’e varan indirimler elde eden abonelerine de bir de 2 ay boyunca 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesi hediye ediyor. Şehiriçi telefon görüşmelerinin alternatif operatörlere açılmasıyla birlikte TurkNet’in tüm aboneleri de şehiriçi görüşmelerini indirimli olarak yapma imkânı buluyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun