Bilim 22 EKİM 2009 / 09:15

HP Proaktif Seçim'le " İhtiyacın kadar bakım al, ihtiyacın kadar öde"

HP, müşterilerinin IT altyapılarını destekleyen uzmanlıklarına bir yenisini daha ekliyor.

HP, müşterilerinin IT altyapılarını destekleyen uzmanlıklarına bir yenisini daha ekliyor.


HP yuvarlak masa toplantısında, teknoloji yatırımlarınızın geri dönüşünü hızlandıracak teknik uzmanlık ve uygulama sağlayan HP'nin yeni servisi HP Proaktif Seçim tanıtıldı. HP; zorlu ekonomik koşullarda, stratejik önemi artan IT bölümlerinin, iş süreçlerindeki risk ve maliyetlerini azaltmasında, Kritik İş Hizmetleri Portföyüne, Proaktif Seçim (Proactive Select) hizmetini ekliyor. Önleyici bakım olarak tanımlanan Proaktif Seçim, işletmenizin ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuş ve uygun HP donanım ve yazılım desteği ile eşlenebiliyor.

Kurumsal IT hizmetlerinin yanı sıra; blade, sanallaştırma ve güvenlik gibi yeni nesil teknolojiler yönünde ortaya çıkan gereksinimler dikkate alınarak geliştirilen Proaktif Seçim, müşterinin ihtiyaçlarını kredi karşılığı karşılıyor. Örneğin; "önceden tanımlanmış" üç hizmet kredi düzeyi-30, 60, 180 kredi olarak sınıflandırılıyor. Bunların yanı sıra ek krediler de kullanılabiliyor. Bu krediler 1, 3, 4 ve 5 yıllık paketler halinde kullanılabiliyor.

Proaktif Seçim garanti kapsamında yapılan bakıma girmiyor ve müşterinin ihtiyacına göre servis müşteri yöneticisi atanıyor. Servis müşteri destek yöneticisi; hizmet faaliyeti seçimi ve başlatılmasından sorumlu olduğu kadar, hizmet planlamasından ve sunum için kaynakların ayarlanmasından da sorumlu olabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun