Bilim 11 EKİM 2009 / 07:21

Fuarda işbirliği

Yaklaşık 2,5 yıldır Türkiye’de de faaliyet gösteren Alman EFB Elektronik, Ankara’da gerçekleştirdiği işbirliğini CeBIT Bilişim Eurasia’da duyurdu.

Yaklaşık 2,5 yıldır Türkiye’de de faaliyet gösteren Alman EFB Elektronik, Ankara’da gerçekleştirdiği işbirliğini CeBIT Bilişim Eurasia’da duyurdu.


Fuarda yeni ürünlerini sergileyen EFB, özellikle Ankara tarafında gerçekleştirdiği Mdata işbirliği ve yeni ürünlerini ziyaretçilerle tanıştırdı. Ankara tarafında Mdata ile işbirliğine gitmekten dolayı çok mutlu olduklarının altını çizen EFB Elektronik Genel Müdürü Tuğrul Akarsu, “Türkiye öncelikle özel sektörü hedeflemiştik. Burada belli bir yere geldik ve şimdi hedefimiz kamu. Kamunun yolu da doğal olarak Ankara’dan geçiyor. Mdata işbirliğimiz bizim kamuda hızlı hareket etmemiz için çok önemli. Öte yandan ağlarda kablo karmaşasına son veren ürünümüz de inanılmaz ilgi görüyor. Bu ürünü kullanarak bağlı bir kablonun ucunun nerede olduğunu anlamak çok kolay oluyor” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun