Bilim 12 EYLÜL 2008 / 08:38

Finansbank’ın yeni yüzü

Finansbank yenilenen internet sitesiyle, interaktif uygulamalarıyla canlı, enerjik ve daha keyifli bir internet deneyimi vaad ediyor.

Finansbank yenilenen internet sitesiyle, interaktif uygulamalarıyla canlı, enerjik ve daha keyifli bir internet deneyimi vaad ediyor.


Finansbank kurumsal internet sitesi www.finansbank.com.tr’yi yeniledi. Bu yenilikle site kullanıcılarına sunduğu bilgiye kolayca erişim imkanının yanı sıra içerdiği animasyonlar ve çeşitli interaktif uygulamalarla daha hareketli ve yaşayan bir ortam yaratmak istiyor. Site tasarlanırken bugünün internet kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentileri ışığında hareket edilmiş. Yeni tasarımında 1024x768 ölçüleriyle hizmet veren site, W3C ve arama motoru optimizasyon standartlarına uyumluluk gösteren kod çatısıyla da örnek oluşturuyor. Sitede alışıldık bölüm ve sayfalara ek olarak bir de yenilik var: Finansbank yenilenmiş internet sitesinde yer verdiği ”Hazır Cevap” uygulaması ile de kullanıcılarını bilgilendirmeyi amaçlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun