Bilim 11 KASIM 2009 / 11:59

Enterasys ekonomik S-Series'i tanıttı

Şirketlere hizmet tabanlı ağ donanım ve yazılım hizmeti veren Enterasys, Türkiye'de ilk defa ekonomik olarak firmalara sunulan S-Series'i tanıttı.

Şirketlere hizmet tabanlı ağ donanım ve yazılım hizmeti veren Enterasys, Türkiye'de ilk defa ekonomik olarak firmalara sunulan S-Series'i tanıttı.


70'den fazla ülkede proje gerçekleştirmiş olan Enterasys, yeni projelerini ve ürün portföyünü bir toplantı ile duyurdu. Enterasys Networks Bölge Direktörü Tarkan Süalp ve Teknik Destek Müdürü Tolga Örtül'ün konuşmacı olarak yer aldığı basın toplantısında S-Series'in firmalara sağladığı yararlar üzerinde duruldu.

Kurumsal ağlar için Switch serisi olan S-Series, firmalara büyük avantajlar sağlıyor. Güvenli ve hızlı bir ortamda veri, ses ve video trafiğini yönetmek isteyen ve bunu makul fiyatlara projelendirmeyi arzulayan kurumlar için optimize edilen S-Series, veri merkezi enerji giderlerini de aşağı çekiyor. Ürün ailesi en zorlu koşullarda bile yüksek performans elde edilebilen araçlardan oluşuyor. Gerekmeyen noktalarda enerji tasarrufu da sağlayan S-Series, operasyon giderlerinde firmaların lehine bir durum oluşturuyor.

Enterasys, S-Series ürün ailesini altı temel noktada optimize ediyor. Bunlar sırasıyla; kapasite, işlevsellik, güvenlik, doğayı koruma, esneklik ve sanallaştırma. Hatasız ve kayıpsız olarak 1.2 Tbps hızı firmalara sunan Enterasys, bu trafiğin yapılanmasını ve kullanıcılara en doğru şekilde yansımasının üzerinde duruyor.