Bilim 27 MART 2009 / 15:10

Enerji sektöründe operasyonel verimlilik

SAP Utilities çözümünün tüm yönleri, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen SAP Utilities Etkinliği’nde sunuldu.

SAP Utilities çözümünün tüm yönleri, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen SAP Utilities Etkinliği’nde sunuldu.


SAP’nin, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği  SAP Utilities (Elektrik, Gaz, Su) etkinliği, bugün Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleştirildi. Yurtiçi ve yurtdışından firmaların katılımı ile gerçekleştirilen etkinliğin açılışı, SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker tarafından yapıldı.


SAP Utilities Etkinliği’nde; Kayserigaz, BursaGaz, İpragaz, Zorlu Enerji, RWE, E-ON gibi firmaların kullandıkları SAP Utilities çözümü ile ilgili başarı hikayeleri anlatıldı. Türkiye’de SAP Utilities uygulamalarının da anlatıldığı etkinlikte, IBM Türkiye tarafından “Mobil Ekiplerin Yönetimi ve SAP ile Entegrasyonu”, Kayserigaz tarafından “Başarı Öyküsü - Kayserigaz’ da SAP ERP ve IS-U Çözümü”, BTC Ekonum tarafından “Enerji Kontrol Uygulamaları: SCADA, GIS ve SAP Entegrasyonu” ve EnBW tarafından “Başarı Öyküsü - EnBW AG “Geleceğe Işık Tutuyor” başlıklı sunumlar gerçekleştirildi.


SAP, elektrik, doğal gaz, merkezi ısı yada su ve atık su hizmetleri şirketlerini kapsayan “SAP Utilities” çözümü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Utilities sektörel paketi içerisinde enerji şirketlerinin enerji üretimden perakende enerji satış ve dağıtımına kadar olan bütün iş süreçleri yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun