Bilim 03 ARALIK 2009 / 10:27

Egzersizler de paylaşılsın

PumpOne, FitnessBuilder SOCIAL'ı takdim eder...

PumpOne, FitnessBuilder SOCIAL'ı takdim eder...


Bugünün teknolojik çağında, insan yaşamının her anı herhangi bir sosyal ağ sitesinde belgelenebiliyor. Kişinin yaşamanın günlük en ufak ayrıntısı Facebook ya da Twitter gibi sitelere malzeme olabiliyor. Dolayısıyla insanların artık kişisel fitness başarılarını paylaşması ya da güncellemesi artık sürpriz değil.

PumpOne'ın sunduğu, iPhone uygulamalarından FitnessBuilder'in en son güncellemesi sürüm 2.2 FitnessBuilder SOCIAL, 1 Aralık'tan itibaren iTunes App Store'da özel olarak dünyanın ilk egzersiz paylaşım sistemi olarak karşınıza çıkacak.

FitnessBuilder SOCIAL kullanıcılara kendi egzersizlerini yapmalarının yanı sıra bu egzersizleri yakınlarına yollama ya da bu sistemden sayısız fitness programı seçme şansına sahipler. Egzersizler için "paylaş" ikonuna basan kullanıcı bunu diğer kişilerle paylaşabilir ve kişisel talimatlarla ağırlık gibi kendi hedeflerini tamamlayabilir.

Eğer kullanıcı paylaşılan bir egzersiz aldıysa, bilgileri ve talimatlarıyla gönderenin resmini görebilir. FitnessBuilder SOCIAL kullanıcıları egzersizlerin linkini aynı zamanda Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşabilir.

Tek alımda 9,99 dolar ödeyerek, 2 binin üzerinde egzersiz görüntüleri ve videoları ile FitnessBuilder'a standart erişime sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar sayısız egzersiz paylaşabilir ve PumpOne'ın eğitmen takımına egzersizlerle ilgili sorular sorabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun