Bilim 09 KASIM 2010 / 08:48

Duydunuz mu? BiRi internet taşıma hizmetini başlatmış

BiRi internet taşıma hizmetini başlattı.

BiRi internet taşıma hizmetini başlattı.


İnternetini BiRi'ye taşıyanlar için, BiRi avantajlı kampanyalar da düzenleyecek. Bu yeni uygulama ile internetini BiRi'ne taşımak isteyenler uzun uğraşlar vermeden, uzun süreli kesintiler yaşamadan BiRi'nin telefon ve internet hizmetlerini kullanmaya başlayabilecekler.

İnterneti BiRi'ye taşımak için http://adsl.biri.com.tr adresinden ya da 0216 556 1020 Yardımcı BiRi hattından destek alarak başvuru formunu doldurulabiliyor. Daha sonra doldurulan form nüfus cüzdanı fotokopisiyle birlikte talepformu@biri.com.tr adresine, 0216 5563118 numaralı faksa ya da size en yakın Koç.net yetkili satış noktasına iletiliyor. Kısa süre içerisinde tamamlanacak işlemlerin internet BiRi'ye taşınmış oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun