Bilim 19 OCAK 2009 / 13:04

Dobidos'tan Türkiye'ye özel kampanya

Akıllı klozet üreticisi Dobidos, yeni yıla özel fiyatlarını ve taksit olanaklarını duyurdu.

Akıllı klozet üreticisi Dobidos, yeni yıla özel fiyatlarını ve taksit olanaklarını duyurdu.


Japonya’da yüzde 70’lik kullanım oranına sahip akıllı klozetleri Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefleyen Dobidos, fiyatlarına yaptığı indirime, evde ücretsiz keşif ve montaj hizmetini ekledi.


Daelim şirketler grubu tarafından 1992 yılında son teknoloji ile Kore’de üretilen Dobidos Akıllı Klozetler; Kore, Japonya ve Amerika’da kolzet pazarlarında geniş paya sahip. Daelim Şirketler Grubu tarafından Türkiye’ye özel olarak geliştirilen yeni fiyat politikası, akıllı klozetlerin yerel pazarda yaygınlaşarak daha çok tüketiciye ulaşmasını hedefliyor. Daelim'den yapılan açıklamaya göre bu fiyat politikası, krize karşı alınmış bir önlem.


Kağıt, ıslak havlu kullanımına son veren ve nano teknoloji ile anti bakteriyel malzemelerden üretilen akıllı klozetler kendini temizleme özelliğine de sahip. Cera Clean seramik malzeme pislik tutmazken, sifon jet özelliği ile de anında temizlenen klozetlere dönüşüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun