Bilim 03 MAYIS 2010 / 08:01

Bronz Sabre ödülü Türkiye'ye geldi

Türk Telekom, Avrupa Sabre Ödülleri'nde Kurumsal Video kategorisinde Bronz Sabre kazandı.

Türk Telekom, Avrupa Sabre Ödülleri'nde Kurumsal Video kategorisinde Bronz Sabre kazandı.


İletişim sektöründe faaliyet gösteren yayınlardan "Holmes Report"un ABD merkezli yayıncısı Holmes Group tarafından verilen Avrupa Sabre Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl Kurumsal Video kategorisinde Türk Telekom, Bronz Sabre aldı.

Reklam ajansı Publicis Yorum tarafından hazırlanan ve Steve Beck tarafından çekilen kurumsal reklam filminin montajını ödüllü editör Mustafa Preşeva yaptı. Filmin müzikleri ise Rebel Moves grubunun kurucularına ait.

Avrupa Sabre Ödülleri'nde ayrıca Türk Telekom'un Eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projesi Okullara Vitamin Bağışı projesi de kısa listeye kaldı. Sonuçlar, 26 Mayıs 2010 tarihinde Londra'da gerçekleşecek törende açıklanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun