Bilim 13 NİSAN 2010 / 06:12

Bonus'un 10. yaşgününde köprüler bedava

Garanti Bonus Card, 10. doğumgününe özgü olarak 17 Nisan'da tüm köprü geçişlerine sponsor oldu.

Garanti Bonus Card, 10. doğumgününe özgü olarak 17 Nisan'da tüm köprü geçişlerine sponsor oldu.


Garanti Bonus Card, 10. yaş günününde boğaz köprülerinden bedava geçiş olanağı sunuyor. Bonus'un yaş günü olan 17 Nisan Cumartesi günü saat 00:00'dan 23:59'a kadar, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinden, tıpkı bayramlarda olduğu gibi ücret ödemeden geçilecek. Devlet haricinde ilk kez bir özel sektör firması tarafından yapılan bedava köprü geçişi uygulamasından, yalnız Bonus Card sahipleri değil, tüm İstanbullular yararlanacak. Garanti Bankası, Ulaştırma Bakanlığı'nın izni ve desteğiyle düzenlediği kampanya kapsamında, yaklaşık 1,5 milyon kişinin köprülerden bedava geçiş yapmasını sağlayacak. 17 Nisan'da İstanbul'un birçok yerinde dolaşacak Bonus arabaları ve bandolarının yanı sıra, boğazda yer alacak dev ışıklı balonlarla, bayram havası yaratılacak. Bonus'un İstanbul'dan başlayacak 10. yıl kutlamaları, yıl içinde tüm Türkiye'ye yayılacak.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Bedavası en bol kredi kartı sloganıyla yola çıkan Bonus, düzenlediği kampanyalarla 10 yılda 2 milyar TL'nin üzerinde bonus kazandırdı. Bonus'un 10. doğum günü için ise çok özel bir kampanya yapmak istedik. Türkiye'de bugüne kadar sadece devletin yaptığı bir çalışmayı, ilk kez biz gerçekleştiriyoruz. 17 Nisan'da köprü geçişleri, bayramlarda olduğu gibi, bedava olacak. Bu özel kampanyayla doğum günümüzü önce İstanbullularla ardından da yapacağımız sürprizlerle tüm Türkiye ile birlikte, bir bayram havasında kutlayacağız" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun