Bilim 22 NİSAN 2010 / 08:20

Bir de BilyonerShop.com'u deneyin

BilyonerShop.com, tıraş makinelerinden cep telefonlarına 3 binin üzerinde ürünü üyeleriyle buluşturuyor.

BilyonerShop.com, tıraş makinelerinden cep telefonlarına 3 binin üzerinde ürünü üyeleriyle buluşturuyor.


Bilyoner.com, üyelerine alışveriş imkanı sunduğu yeni alışveriş portalı BilyonerShop.com'u duyurdu. Kapılarını binlerce ürün çeşidiyle açan BilyonerShop.com, e-ticaret sektöründe de başarılı olmayı hedefliyor. Bilyoner.com üyeleri için özel olarak hazırlanmış bir alışveriş portalı olan BilyonerShop.com, üyelere özel fırsatlar sunuyor.

BilyonerShop.com, Telekom, Bilgisayar, Fotoğraf Video Kamera, Ses ve Görüntü, Kişisel Bakım, Oyun Hobi, Beyaz Eşya, Pil ve Spor adlı kategoriler altında oyun konsollarından kondisyon aletlerine, tıraş makinelerinden cep telefonlarına, LCD TV'lerden navigasyon cihazlarına 3 binin üzerinde teknoloji ürününü üyeleriyle buluşturuyor. Hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunan BilyonerShop.com, her gün yeni bir fırsat ürünüyle ve üyeye özel sunulan fırsatlarla ayrıcalıklı bir alışveriş ortamı yaratıyor. Dahası BilyonerShop.com'da bulunan tüm ürünler Teknosa güvencesi ile üyelere ulaştırılıyor.

Bilyoner.com üyeleri için yeni bir üyelik gerekmiyor

Ocak ayının sonlarında faaliyet göstermeye başlayan sitede mevcut Bilyoner.com üyeleri doğrudan Bilyoner.com üye numaraları ve şifreleri ile giriş yapabiliyor. Bilyoner.com üyesi olmayanlar da üyelik sayfasındaki kısa formu doldurarak BilyonerShop'a üye olabiliyor ve burada verilen üye numarası ve şifreyle Bilyoner.com'a girip oyunlara katılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun