Bilim 28 OCAK 2009 / 15:20

Bilgisayar ve internetteki içerikler delil sayılır mı?

Adli Bilişim Konferansı'nda bilgisayar ve internetten elde edilen delillerin nasıl toplandığı ve ne şekilde incelendiği anlatılacak.

Adli Bilişim Konferansı'nda bilgisayar ve internetten elde edilen delillerin nasıl toplandığı ve ne şekilde incelendiği anlatılacak.


İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim Teknolojisi Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi, İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Merkezi ile Lostar Bilgi Güvenliği A.Ş.’nin ortaklığında ve Reklamz, Mackolik.com, Yemeksepeti.com, Marjinal Porter Novelli ve Ada Danışmanlık sponsorluğunda düzenlenen “2009’da Adli Bilişim Konferansı” elektronik delil toplama ve inceleme ile ilgili birçok konuyu, işin uzmanlarından dinleme fırsatı sağlıyor. 10 Şubat 2009 Salı günü İstanbul Bilgi Üniversitesi, Dolapdere Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek konferansa, dileyen herkes hiçbir ücret ödemeden, yalnızca kayıt yaptırarak katılabilecek.


 

Konferansa kaydolmak isteyenlerin (0212) 224 90 04 numaralı telefonu aramaları yeterli oluyor. Konu hakkında daha detaylı bilgiye bthukuku.bilgi.edu.tr, www.lostar.com, www.leylakeser.org ve www.istanbulbarosu.org.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun