Bilim 30 EKİM 2008 / 13:02

BCM450 ile hızlı iletişim

Orta ölçekli işletmelerin tümleşik iletişime geçişini kolaylaştırmayı amaçlayan BCM450, mevcut ekipmanın yeniden kullanılmasına olanak veriyor.

Orta ölçekli işletmelerin tümleşik iletişime geçişini kolaylaştırmayı amaçlayan BCM450, mevcut ekipmanın yeniden kullanılmasına olanak veriyor.


Nortel, BCM450 ile kişilerin daha hızlı iletişim kurmasını sağlayarak, işbirliğini geliştiren ve karar verme süresini kısaltan tümleşik iletişim özelliklerinin, işletmelerin maliyet tasarrufu yapmasına ve yüzde 18'e kadar verimlilik artışı elde etmesine yardım edeceğini öngörüyor.


BCM450, her biri farklı büyüklükteki KOBİ'lerin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış, tümleşik iletişim fonksiyonları gelişmiş Hibrid IP çözüm paketi olan BCM portföyünü genişletirken, Nortel'in yılda 9,3 oranında büyüyen küresel KOBİ iletişim pazarına da daha iyi hizmet vermesini sağlamayı amaçlıyor.


Tek bir cihazdan gelen ses, faks ve e-postaları birleştiren tümleşik mesajlaşma imkânı sunan BCM450, 120'ye kadar katılımcı ile sesli konferans bağlantısı kurabilen Meet-Me Konferans uygulamasını da beraberinde getiriyor. BCM450 ile kullanılabilecek olan Tıkla-ara özelliğinin yanı sıra Bilgisayar Telefon Entegrasyonu da müşteriler aradığında bilgilerini gösteren otomatik açılan ekran gibi ses servislerini kontrol etmek için, üçüncü şahıs uygulamalarının kullanımına olanak sağlıyor. Akılı Çağrı Merkezi fonksiyonu ile de müşterileri doğru personele hızlı bir şekilde yönlendiren BCM450 çözümü, işletmelerin enerji maliyetlerinden tasarruf etme avantajını da sunuyor.


Esnek bir yapısı olan BCM450, işletmeler büyüdükçe veya öncelikler değiştikçe yeni koşullara uyum sağlıyor. İlave donanımlar kurmadan etkinleştirilebilen ses özelliği ve entegre uygulamayla hazır olarak gelen BCM450, Nortel, Nortel stratejik ortakları ve EMEA bölgesindeki kanallardan bulunabilir.


www.nortelnetas.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun