Bilim 26 AĞUSTOS 2010 / 13:08

Alcatel-Lucent 10. Akdeniz Mikrodalga Sempozyumu'na öğrenci gönderdi

Alcatel-Lucent Teletaş, 10. Akdeniz Mikrodalga Sempozyumu'na sponsor olarak destek verdi.

Alcatel-Lucent Teletaş, 10. Akdeniz Mikrodalga Sempozyumu'na sponsor olarak destek verdi.


Alcatel-Lucent Teletaş, 25-27 Ağustos tarihlerinde ODTÜ-Kuzey Kıbrıs Kampüsü'nde gerçekleştirilen 10. Akdeniz Mikrodalga Sempozyumu'na sponsor olarak destek verdi. Bu kapsamda, 10 üniversite öğrencisinin etkinliğe katılması sağlandı.

Etkinlik, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Uluslararası Radyo Bilim Birliği (International Union of Radio Science - URSI) tarafından elektromanyetik dalgalar ve sahalar konularında kapsamlı çalışmalar yapan radyo bilim insanlarını bir araya getirmek amacıyla düzenleniyor. URSI, radyo bilimi alanında araştırmaların, uygulamaların, bilimsel paylaşımların ve iletişimin koordine edilmesini ve canlandırılmasını amaçlıyor.

Bu bağlamda, radyo bilimi alanında uluslararası faaliyetlerin düzenlenmesini teşvik ediyor ve radyo biliminin kamuoyunun yanı sıra özel ve kamu kuruluşları nezdinde tanıtılmasını üstleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun