Bilim 07 NİSAN 2010 / 10:52

Açılış izdihamları siber ortama taşındı

Best Buy, Ankara mağazasının açılışından önce internet üzerinden bir yarışma ile hediyeler dağıtıyor.

Best Buy, Ankara mağazasının açılışından önce internet üzerinden bir yarışma ile hediyeler dağıtıyor.


Teknoloji marketlerinin açılışlarında görmeye alıştığımız izdihamlar, yerini siber ortamdaki oyunlara bırakıyor. Best Buy, 20 Nisan'da gerçekleştireceği Ankara mağazasının açılışı öncesinde Facebook üzerinden bir yarışma düzenliyor.

İnternet üzerinden oynanan oyun, sıranın en arkasında bulunan bir kişiyi, dev bir sapanla sıranın önlerine fırlatıp, yolda karşısına çıkan engelleri de geçerek izdihamı atlatma esasına dayanıyor.

Yarışmada her gün en yüksek puanı alanlara, aralarında cep telefonu, LCD TV, dizüstü bilgisayar, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar, oyun konsolu gibi ürünler bulunan hediyelerden birini kazanma şansı sunuluyor.

Yarışma, 7 Nisan'da www.mavitisortlulergeliyor.com/sanalizdiham adresinde başlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun