28 ŞUBAT 2013 / 11:46

Başarılı ERP projeleri 14 Mart'ta anlatılacak

Dynamics deneyimi 14 Mart'ta paylaşılacak

Kimya, plastik, kozmetik, ilaç ve boya sektörlerinde ERP kullanımı semineri 14 Mart'ta Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilecek.
Bilgi birikimi ve tecrübenin kritik olduğu kimya, ilaç, plastik, boya ve kozmetik gibi sektörlerde üretim yapan işletmeler, zorlu müşteriler ve rekabetçi pazarlara hizmet veriyor. Bu sektörlerde büyüklüğü ne olursa olsun firmaların ihtiyaçları hemen hemen aynı; daha verimli bir operasyon, daha uygun maliyetler, son derece etkili bir üretim ve müşteri yönetimi.

Kimya, plastik, kozmetik, ilaç ve boya sektörlerinde ERP kullanımı semineri 14 Mart 2013 tarihinde Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilecek. Etkinlikte kimya sektöründe edinilen tecrübeler katılımcılarla paylaşılacak. Kimya şirketlerine özel Dynamics AX (Microsoft ERP) çözümler dünyasına atılacak adımlarla başarının kapıları ardına kadar açılacak.

20'den fazla ülkeye ihraç edilen ERCO markasının yaratıcısı ECE BOYA, Microsoft Dynamics AX ile tüm işlerini çok daha kolay yönetmek için önemli bir adım attı. Şirket bu deneyimini 14 Mart'ta gerçekleşecek ücretsiz seminerde paylaşacak.

İşte bu temel ihtiyaçlardan yola çıkan, Türkiye’nin her yerinde bayisi olan ve ERCO markası ile üretim yapan ECE BOYA, tüm süreçlerini Dynamics AX (Microsoft ERP) ile yönetme kararı aldı. Yüksek performanslı mobilya boyaları, vernik, polyester ürünler ve alkid reçinelerin üretimi alanında faaliyet göstermekte olan ECE BOYA başladığı ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi) projesi ile anlık veri akışı sayesinde durum takibi ve kalite kontrol gibi kritik süreçlerin daha kolay izlenebilmesini sağlayacak.

Üretim planlarının, kapasite yüklerinin, üretim sahası aktivitelerinin ve maliyetlerin kolayca takip edildiği ve yönetildiği biri ortamda ECE BOYA, operasyonel hızını ve esnekliğini daha da arttırmayı hedefliyor.

ETG ve Microsoft Türkiye'nin kimya sektöründeki tecrübelerini paylaşacağı seminere katılım ücretsiz olarak gerçekleşecek. Etkinliğe katılmak için seval.saglam@etg-it.com adresine e-posta göndermek yeterli. ETG Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.etg-it.com/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun