Araştırma 14 TEMMUZ 2016 / 15:32

Sophos, Gartner'in Magic Quadrant raporunda yer aldı

Gartner'ın Magic Quadrant raporunda hem vizyonerlik kategorisinde yer alan hem de rapordaki tek ağ ve uç nokta güvenliği sağlayıcısı olan Sophos ideal güvenlik çözümleri sağlıyor.

Sophos, kurumsal mobilite yönetim çözümü Sophos Mobile Control ile araştırma şirketi Gartner’ın Magic Quadrant raporunda üst üste üçüncü kez “Vizyoner” kategorisinde yer aldı. Sophos, ayrıca bu yıl Gartner’ın kurumsal mobil yönetim çözümlerine yönelik Magic Quadrant raporunda yer almayı başaran tek ağ ve uç nokta güvenliği sağlayıcısı oldu.

Sophos Mobile Control, şirkete ait hassas bilgileri ve kullanıcının kişisel gizliliğini koruma altına alarak özellikle kişisel cihazların iş amaçlı olarak da kullanıldığı çalışma ortamları için ideal güvenlik çözümü sunuyor. Beraberinde gelen Sophos Mobile Security sayesinde çevrimiçi tehditlere ve mobil cihazları hedefleyen zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan Sophos Mobile Control, yeni 6.1 sürümüyle Windows 10 yüklü tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve masaüstü sistemlerin tek bir merkezden yönetimine olanak tanıyor. 
 
ETİKETLER : Sophos Sihirli Çeyrek