Araştırma 31 AĞUSTOS 2015 / 10:16

Experian dünyanın en inovatif şirketleri arasına girdi

Forbes tarafından her yıl hazırlanan ‘Dünyanın En İnovatif ilk 100 Şirketi’ listesinde bu yıl da Experian yerini aldı.

Amazon, Unilever ve Coca Cola gibi uluslararası markaların da bulunduğu listede yeniden yerini alan ikinci kez alan Experian, mevcut ve gelecek için planladığı inovatif çözümleri hakkında yatırımcıların güçlü bir fikre sahip olduklarını kanıtlamış oldu.

Experian’ın CEO’su Brian Cassin, gelecekte Experian’da çok daha büyük başarılar göreceklerine inandığını belirtti ve sözlerine devam etti; ‘Bu listede yer almamızın temelinde yatan hali hazırdaki planlarımız ve gelecekte devamının geleceğine inandığım diğer projelerimiz için oldukça heyecanlıyım. Müşterileri anlamak, finansal durumlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak ve şirketlerin büyümelerine destek olmanın yanı sıra, risk yönetimi, dolandırıcılığa karşı koruma gibi alanlarda, sektörde öncü olan veri tabanımız, analitik tekniklerimiz ve teknolojik çözümlerimiz bugünün dünyasında önemli bir rol oynuyor. Experian’da gerçekleştirdiklerimiz, dünya üzerinde yüz milyonlarca tüketici ve şirketin günlük hayatında gerçek ve pozitif bir fark yaratıyor. Experian’ın bu listede yer almasını sağlayan 17 bin çalışanımıza, inovatif fikirleri ve müşterilerimize olan bağlılıkları için teşekkür ediyor ve onları kutluyorum’.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun