Araştırma 17 AĞUSTOS 2015 / 11:29

Avrupa’nın Multimedya Akıllı Telefonu: Sony Xperia Z3+

Sony Mobile’ın amiral gemisi Xperia Z3+ EISA tarafından “Avrupa Multimedya Akıllı Telefonu” ödülüne layık görüldü.

Sony Mobile’ın akıllı telefonu Xperia Z3+, EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından “Avrupa Multimedya Akıllı Telefonu” ödülüne layık görüldü. Güvenilir olarak tanınan EISA’nın, bir dizi ürünü analiz etmesi sonucunda yaptığı bu açıklama Sony Mobile’ın, tarz ve içerik olarak yenilikçi ürünler ortaya koyma yönünde süregelen kararlılığını destekliyor.

Sony Xperia Z3+, 6,9mm inceliğinde su ve toza dayanıklı olmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda bu akıllı telefon yüksek fotoğraf kalitesi, çok keskin 4K video ve gelişmiş ses özelliklerinin yanı sıra gelişmiş multimedya yetenekleriyle birlikte geliyor. Yeni 5 megapiksellik 25 mm geniş açıya sahip ön kamerası etkileyici grup selfie’lerinin çekilmesine olanak tanırken, ana kamera düşük ışıkta daha iyi performans ve daha hızlı işlem özelliklerini de içinde barındırıyor. Ses bölümü de yüksek çözünürlükteki içerikle tam uyum gösteriyor ve bağlanan tüm kulaklıklara göre ayarlarını da otomatik olarak yapıyor. Tüm bunlara ek olarak, Sony bu telefonda pil ömrünü de iki güne çıkarmayı başarıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun